vvspt

2012 m. birželio 18 d.

Versija neįgaliesiems

Renginių kalendorius
<2012 Birželis>
PATKPŠS
    123
45678910
111213141617
18192021222324
252627282930 
seminaras-pasitarimas-apie-uzkreciamuju-ligu-epide
2012-06-15
Šių metų birželio 19 d. 15 val. Vilniaus visuomenės sveikatos centras organizuoja seminarą-pasitarimą aktualiais užkrečiamųjų ligų epidemiologinės priežiūros Vilniaus mieste klausimais. Susitikime dalyvaus Vilniaus miesto savivaldybės, sveikatos biuro bei visuomenės sveikatos specialistai.
nelikime-abejingi-kraujo-donorystei
2012-06-14
Birželio 14-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė kraujo donorų diena. Šia proga siekiama atkreipti dėmesį į aktualią kraujo donorystės problemą, žadinti žmonių suvokimą apie kraujo ir jo produktų poreikį bei padėkoti savanoriams, kurie dovanoja kraują, gelbstintį kitiems gyvybes. Šių metų Pasaulinės kraujo donorų dienos tema „Kiekvienas kraujo donoras yra didvyris“ orientuota į tai, kad kiekvienas mūsų, aukodamas kraują tiems, kuriems jis būtinas, galime tapti didvyriais. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) šios dienos proga šiemet skatina atkreipti dėmesį į nuošalyje dažnai liekančius didvyrius, dovanojančius kraują ir kasdien gelbstinčius gyvybes, bei jų pavyzdžiu siekia padrąsinti kuo daugiau žmonių visame pasaulyje aukoti kraują savanoriškai ir reguliariai.
erkinio-enfefalito-protrukis-lentvaryje
2012-06-08
Vilniaus visuomenės sveikatos centras š.m. birželio 8 dieną užregistravo erkinio encefalito protrūkį, kuris sukeltas maistui vartojant nevirintą ožkų pieną. Vilniaus ligoninėse gydomi net šeši, erkių pernešamu pavojingu virusu susirgę žmonės. Erkinio encefalito židinys nustatytas Lentvaryje.
minime-pasauline-aplinkos-apsaugos-diena
2012-06-05
Aplinkos apsaugos problemos aktualios daugelį metų, tačiau pastaruoju laiku ypač susirūpinta jų mastais ir sprendimo galimybėmis. Valdžios institucijos visame pasaulyje stengiasi rasti kuo efektyvesnių būdų spręsti aplinkosaugos klausimus.
pasirupinkime-vaiku-sveikata
2012-06-01
Prasideda vasara, kuri netrukus prabėgs, ir vėl lydėsime vaikus į darželius ar mokyklas. Vilniaus visuomenės sveikatos centro specialistai primena, kad daugelio užkrečiamųjų ligų, kurios kelia grėsmę daug laiko praleidžiant gamtoje arba kolektyvuose, galima išvengti vaikus laiku paskiepijus.
pasirengimas-maudymosi-sezonui
2012-05-29
Vilniaus visuomenės sveikatos centras praneša, kad nuo birželio 1 d. Vilniaus mieste skelbiama maudymosi sezono pradžia. Kaip ir kiekvienais metais artėjant vasarai, gegužės pabaigoje, Vilniaus miesto savivaldybė organizavo komisiją, kuri patikrino, ar miesto paplūdimiai ir maudyklos pasiruošė vasarai.
seminare-viesojoje-konsultacijoje-aptarti-ikimokyk
2012-05-24
Š.m. gegužės 24 d. Šalčininkų vaikų lopšelyje darželyje „Vyturėlis“ įvyko Vilniaus visuomenės sveikatos centro Šalčininkų skyrius organizuotas seminaras-viešoji konsultacija „Sveikas vaikas ikimokyklinėje įstaigoje“.
seminaras-viesoji-konsultacija-sveika-ir-saugi-apl
2012-05-23
2012 m. gegužės 28 d. 10 val. Vilniaus visuomenės sveikatos centro Švenčionių skyrius kartu su Švenčionių savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Švenčionių valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba organizuoja seminarą-viešąją konsultaciją „Sveika ir saugi aplinka ugdymo įstaigose“, kuris vyks Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro salėje, Strūnaičio g. 3, Švenčionys.
elektromagnetines-spinduliuotes-poveikis-sveikatai
2012-05-22
Pastaraisiais dešimtmečiais telekomunikacijų operatoriams plečiant savo veiklą ir suintensyvėjus mobilaus ryšio bazinių stočių statyboms, visuomenėje kyla susirūpinimas dėl elektromagnetinės spinduliuotės poveikio sveikatai.
kokia-uzkreciamaja-liga-galime-parsivezti-is-sveci
2012-05-18
Planuojant keliones, būtina pasirūpinti savo ir artimųjų sauga dėl gresiančių įvairių užkrečiamųjų ligų, kurios gali apkartinti atostogų metu patirtus įspūdžius ar sukelti ilgalaikius negalavimus. Infekcinių ligų rizika yra susijusi su daugybe veiksnių: kokiu transportu keliaujama, kokia šalis lankoma, kokiomis sąlygomis gyvenama, kiek laiko praleidžiama svetur ir kiti kelionės ypatumai.
seminaras-viesoji-konsultacija-sveikas-vaikas-ikim
2012-05-18
Š.m. gegužės 24 d. 10 val. Vilniaus visuomenės sveikatos centro Šalčininkų skyrius organizuoja seminarą–viešąją konsultaciją „Sveikas vaikas ikimokyklinėje įstaigoje“, kuris vyks Šalčininkų vaikų lopšelyje darželyje „Vyturėlis“, J. Sniadeckio g. 15, Šalčininkuose.
pasitarimas-del-informacijos-apie-uzkreciamasias-l
2012-05-14
Š.m. gegužės 17 d. 11 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Infekcinių, krūtinės ligų, dermatovenerologijos ir alergologijos klinika kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos centru organizuoja pasitarimą ,,Savalaikis informacijos apie užkrečiamąsias ligas ir jų sukėlėjus teikimas–pagrindinė jų valdymo priemonė”, skirtą asmens ir visuomenės sveikatos specialistams.
papildytas
2012-05-10
Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VVSPT) patvirtino periodinės visuomenės sveikatos saugos kontrolės klausimynus, kurie bus naudojami atliekant veido ir kūno priežiūros paslaugų, tatuiravimo, ilgalaikio (permanentinio) makiažo, papuošalų vėrimo paslaugų ir sporto klubo paslaugų kontrolę.
konferencijoje-buvo-nagrinejamos-sergamumo-uzkreci
2012-05-10
Vilniaus visuomenės sveikatos centre 2012 m. gegužės 9 d. vyko mokslinė praktinė konferencija „Sergamumo užkrečiamosiomis ligomis aktualijos“. Konferencijos dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos viceministras Audrius Klišonis ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Infekcinių, krūtinės ligų, dermatovenerologijos ir alergologijos klinikos vedėjas, Lietuvos infektologų draugijos pirmininkas prof. Arvydas Ambrozaitis.
geguzes-penktoji-pasauline-ranku-higienos-diena
2012-05-04
Atšilus orams, visi intensyviai planuojame atostogas ir poilsį. Tačiau būsimų atostogų planus gali sugriauti užkrečiamosios ligos, kurios gali plisti ir per neplautas ar blogai nuplautas rankas. Rankų higiena būtina pasirūpinti kiekvienam, kadangi kontaktinio perdavimo būdu (per nešvarias rankas sukėlėjui patekus į virškinamąjį traktą) gali būti užsikrečiama įvairiomis infekcinėmis ligomis.
moksline-praktine-konferencija-sergamumo-uzkreciam
2012-04-26
Vilniaus visuomenės sveikatos centras kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Infekcinių, krūtinės ligų, dermatovenerologijos ir alergologijos klinika ir Lietuvos infektologų draugija 2012 m. gegužės 9 d. 12 val. organizuoja mokslinę praktinę konferenciją „Sergamumo užkrečiamosiomis ligomis aktualijos“. Konferencija vyks Vilniaus g. 16 Vilniuje.
meningokokine-infekcija-vilnieciu-nepalieka
2012-04-20
Balandžio 17 d. meningokokine infekcija susirgo Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos mokytoja. Vilniaus visuomenės sveikatos centro specialistai apie šį susirgimą ir būtinas profilaktikos priemones informavo progimnazijos administraciją.
vilniaus-visuomenes-sveikatos-centro-darbuotoju-pa
2012-04-19
Vilniaus visuomenės sveikatos centras, siekdamas palengvinti verslo naštą skalbimo paslaugas teikiančioms įmonėms ir suteikti žinių apie teisės aktų pasikeitimus, 2012 m. balandžio 19 d. 10 val. organizavo seminarą–viešąją konsultaciją „Šiuolaikinė skalbykla: sveikas ir patenkintas vartotojas“. Kaip įsirengti šiuolaikinę skalbyklą teikiančią saugias paslaugas? Kokie reikalavimai taikomi? Kaip juos įgyvendinti jau vykdant veiklą? Kokie leidimai reikalingi norint pradėti veiklą? Tokius klausimus seminaro rengėjams uždavė gausiai susirinkę seminaro dalyviai iš visos Lietuvos.
[ERROR]
vilnietis-is-indijos-parsiveze-viduriu-siltine
2012-04-19
Puiku atostogas praleisti egzotiškuose kraštuose. Deja, tai yra ne tik galimybė pasigėrėti gamta, kultūra, bet ir susidurti su tame krašte plintančiomis infekcinėmis ligomis.
pirmosios-erkiu-aukos-vilniuje
2012-04-16
Nespėjus įsibėgėti pavasariui, du vilniečiai jau kreipėsi pagalbos į medikus dėl erkių įkandimų. Deja, abi aukos nebuvo pasiskiepijusios nuo erkinio encefalito. Vilniaus visuomenės sveikatos specialistai įspėja, kad susiklosčius tokiai situacijai, lieka tik neramiai laukti ir stebėti - ar nepasirodys pirmieji ligos simptomai. Mat įkandus erkei, jokių profilaktinių priemonių nei prieš Laimo ligą, nei prieš erkinį encefalitą nėra.
1 2 3 4 5 > >>